Hae sivustolta

Figen Logotype

Yhteystiedot

Olet Tässä:

Figen Oy

Kuusisaarentie 1
68601 Pietarsaari
Puh: 06 786 6111
toimisto@figen.fi

PL 113
68601 Pietarsaari
Y-tunnus: FI21266158

Jalostusohjelma, neuvonta ja myynti

Kirsi Partanen, Kehityspäällikkö
044 7966 432, kirsi.partanen@snellman.fi

Marja Nikkilä, Jalostusohjelma, tuotekehitys, PossuNet-tuki
044 7966 761, marja.nikkila@figen.fi

Minna Kumpu-Huhtala, Kotimaan jalostuseläinvälitys
044 7966762, minna.kumpu-huhtala@figen.fi

Anne Siipola, Jalostusneuvonta, MP neuvonta
040 680 9425, anne.siipola@figen.fi

Johanna Kylä-Lassila, Vientipäällikkö
040 822 1155, johanna.kyla-lassila@figen.fi

Timo Serenius, Seredat Oy, Jalostusjohtaja
044 796 6750, timo.serenius@figen.fi

Tomas Gäddnäs, Toimitusjohtaja
044 796 6342, tomas.gaddnas@snellman.fi

Kauhava, Karjuasema ja Muskelisikala

Juha Mäkelä, Tuotantopäällikkö, toimitusten virhetilanteet
040 547 6690, juha.makela@figen.fi

Siementilaus, Tilausten päivystysnumero: 0400 178245
Päivystyksen varanumero: 040 5056941
figen.karjuasema@figen.fi

Sari Laiho, Muskelisikalan vastuullinen hoitaja
040 680 9720, sari.laiho@figen.fi

Längelmäen testiasema

Ville Erkkilä, Työnjohto
040 7779 765, ville.erkkila@figen.fi

Jouko Manninen, Testiaseman koeryhmät
040 833 3951, jouko.manninen@figen.fi

Päivystys, Karjutilaukset: 040 7539 693

Laskutustiedot

Yritys: Figen Oy
Y-tunnus: 2126615-8
OVT tunnus: 003721266158
Välittäjä: Ropo Kapital Oy
Välittäjätunnus: 003714377140

Sähköpostilaskuja lähetetään osoitteeseen: invoices@snellman.fi.

Figen Oy:lle lähetetään ensisijaisesti sähköisiä laskuja. Figen Oy ei maksa laskutus- tai toimituslisiä.

Figen Oy

Pääkonttori

Kuusisaarentie 1

68600 PIETARSAARI

Puh: 06 786 6111

info@figen.fi

» Lisää yhteystietoja

Karjuasema

Pykärintie 15
62395 PETTERINMÄKI

Muskelisikala

Pykärintie 81
62395 PETTERINMÄKI

KAUHAVA

Längelmäen testiasema

Mettisuontie 49
35400 LÄNGELMÄKI

» Tietosuojaseloste