Sök på webbplatsen

Figen Logotype

Kontaktuppgifter

Du är här:
Hem

Figen Ab

Granholmsvägen 1
68600 JAKOBSTAD
Tfn: 06 786 6111
toimisto@figen.fi

PB 113
68601 Jakobstad
FO-nummer: FI21266158

Avelsprogram, rådgivning och försäljning

Kirsi Partanen, Utvecklingschef
044 7966 432, kirsi.partanen@snellman.fi

Marja Nikkilä, Avelsprogram, produktutveckling, PossuNet-stöd
044 7966 761, marja.nikkila@figen.fi

Minna Kumpu-Huhtala, Inrikes avelsdjursförmedling
044 7966762, minna.kumpu-huhtala@figen.fi

Tiina Lindroos, Avelsrådgivning
0400 614 073, tiina.lindroos@figen.fi

Johanna Kylä-Lassila, Exportchef
040 822 1155, johanna.kyla-lassila@figen.fi

Timo Serenius, Seredat Oy, Avelsdirektör
044 796 6750, timo.serenius@figen.fi

Tomas Gäddnäs, Vd
044 796 6342, tomas.gaddnas@snellman.fi

Kauhava, Galtstation och Muskeli svinhus

Juha Mäkelä, Produktionschef, kontakt vid leveransproblem
040 547 6690, juha.makela@figen.fi

Seminbeställning, dejoureringsnummer: 0400 178245
Dejoureringens reservnummer: 040 5056941
figen.karjuasema@figen.fi

Sari Laiho, Ansvarig skötare för Muskeli svinhuset
040 680 9720, sari.laiho@figen.fi

Längelmäki teststation

Ville Erkkilä, Arbetsledning
040 7779 765, ville.erkkila@figen.fi

Jouko Manninen, Teststationens försöksgrupper
040 833 3951, jouko.manninen@figen.fi

Dejour, Galtbeställningar: 040 7539 693

Faktureringsuppgifter

Företag: Figen Ab
FO-nummer: 2126615-8
EDI-signum: 003721266158
Förmedlare: Ropo Kapital Oy
Förmedlarkod: 003714377140

E-postfakturor sänds till adressen invoices@snellman.fi.

Figen Ab tar i första hand emot elektroniska fakturor. Figen Ab betalar inte fakturerings- eller leveranstillägg.

Figen Ab

Huvudkontor

Granholmsvägen 1

68600 JAKOBSTAD

Tfn: 06 786 6111

info@figen.fi

» Fler kontaktuppgifter

Galtstationen

Pykärintie 15

62395 PETTERINMÄKI

Muskelisvinhuset

Pykärintie 81

62395 PETTERINMÄKI

KAUHAVA

Längelmäki teststation

Mettisuontie 49

35400 LÄNGELMÄKI

» Dataskyddsbeskrivning